DZIEŃ SPORTU ZA NAMI!

W poniedziałek klasy 6-7 sprawdzały swoje możliwości na stacjach sprawnościowych (tj. rzut do kosza, feniks – strzał do bramki, przejażdżka hulajnogą, huśtawka na linie z piłkami, strzały kijem do „palanta” do bramki, przerzucanie piłeczek basenowych). Każda osoba mogła uczestniczyć wielokrotnie w wymienionych konkurencjach. Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki, otrzymali słodkie upominki. Z kolei w środę klasy 4-5 brały udział w wyścigach rzędów. Uczniowie, którzy wygrali w klasach 4-5, również nagrodzeni zostali łakociami. Wszyscy uczestnicy otrzymali ponadto smycze. Nagrody ufundowała Rada Rodziców. Bardzo dziękujemy!!! Wszystkie konkurencje przygotowali i czuwali nad przebiegiem Dnia Sportu nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Dorota Rybińska, Pani Barbara Beruś-Kluka i Pan Jakub Chojnacki.