Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

W SETNĄ ROCZNICĘ – PAMIĘTAMY…

W ubiegłym tygodniu, mimo wielu hucznych wydarzeń, pamiętaliśmy również o tych, którzy mieli ogromny wpływ na losy Naszej Szkoły, a których już dzisiaj nie ma wśród nas. W 100. rocznicę powstania Polskiej Szkoły w Wapienicy delegacja uczniów pod opieką Pani Anny Bykowskiej oraz Pana Wicedyrektora Grzegorza Wójtowicza odwiedziła cmentarz parafialny w Wapienicy, aby złożyć kwiaty, zapalić znicze i pomodlić się za świętej pamięci pracowników SP 32: Pana Kierownika Józefa Niesyta, Pana Kierownika Stefana Zajdę, Pana Kierownika Bronisława Kokotka oraz Pana Stanisława Ryszkę, Panią Irenę Kulec, Panią Franciszkę Nakoneczną, Panią Reginę Annę Lorek, Panią Annę Mrowiec i Ks. Józefa Śliża. Ponadto Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk i Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz udali się na cmentarz parafialny w Kamienicy, by złożyć kwiaty na grobie zmarłego w ubiegłym roku świętej pamięci Pana Sławomira Porębskiego.