Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

19-06-2024 17:45 nasze zainteresowania

Koniec roku szkolnego związany jest z różnymi podsumowaniami. Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki również chciałby to uczynić. Maja Gruszka z klasy 7d – Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – przygotowała prezentację, dzięki której można przypomnieć sobie wszystkie akcje zorganizowane od września przez SU. Na koniec podziękowania: dla Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników Naszej Szkoły oraz Uczniów i ich Rodziców – za wspaniałą współpracę. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Link do prezentacji:

https://www.canva.com/design/DAGIMxjPIL4/4Ag0gOicxJi54T27e1t4SA/watch