Przejdź do treści Przejdź do menu

W OCZEKIWANIU NA WYNIKI…. DZIĘKUJEMY!!!

12-10-2021 6:19 organizacja

Zakończyło się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Ogłoszenie listy projektów do realizacji ma nastąpić do 22 października. W oczekiwaniu na wyniki chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdy głos oddany na nasz projekt „Cyfrowa Szkoła Podstawowa nr 32 w Wapienicy”. Dziękujemy także wszystkim Osobom i Instytucjom – Przyjaciołom Naszej Szkoły – za promowanie naszego pomysłu, zachęcanie innych do głosowania, rozpowszechnianie naszego przedsięwzięcia w mediach społecznościowych, za wszystkie miłe słowa, docenianie naszych starań oraz wsparcie w każdej innej formie. Dziękujemy wnioskodawcy – Pani Natalii Stosur, a także szkolnemu koordynatorowi projektu – Panu Marcelinowi Makowskiemu. Kolejny raz okazało się, że możemy na Państwa liczyć! Dziękujemy!