W NASZEJ SZKOLE PRZEPROWADZONE ZOSTAŁY PRÓBNE EGZAMINY
W mijającym tygodniu w Naszej Szkole najstarsze roczniki uczniów przystąpiły do próbnych egzaminów. Ósmoklasiści zmierzyli się z egzaminem z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego, natomiast uczniowie trzeciej klasy gimnazjum – z egzaminem z języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie, matematyki, przedmiotów przyrodniczych oraz języka obcego nowożytnego na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym. Wydarzenie służyło zdiagnozowaniu poziomu wiedzy i umiejętności uczniów, ale także przećwiczeniu kodowania prac, przenoszenia odpowiedzi na kartę oraz odpowiedniego zaplanowania pracy w czasie. Właściwe egzaminy w kwietniu, ale już teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...