NASI SIATKARZE NAJLEPSI W GRUPIE!

30-01-2019 13:22 sport

Styczeń to także okres, kiedy w Naszej Szkole odbyły się zawody w siatkówce dziewcząt i chłopców w ramach tzw. Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W ten sposób SP 32 jest współorganizatorem Mistrzostw Miasta w grach drużynowych. Drużyna dziewcząt tym razem miała mniej szczęścia i nie udało jej się awansować do kolejnego etapu, natomiast drużyna chłopców w wielkim stylu wygrała wszystkie mecze przeciwko innym szkołom, zdobywając najwyższe miejsce w grupie i gwarantując sobie w ten sposób awans do kolejnego etapu! Opiekunem obu drużyn był Pan Jakub Chojnacki. Trzymamy kciuki za zwycięstwa w następnych etapach.