Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

W GRODZIE KRAKA

20-06-2024 6:07 nasze zainteresowania

W czerwcu klasa 4a wraz ze swoją wychowawczynią Panią Agnieszką Krywult udała się na wycieczkę do Krakowa. W czasie pobytu w Grodzie Kraka uczniowie mieli okazję zwiedzić Podziemia Rynku Głównego w Krakowie oraz wziąć udział w warsztatach „Pogromcy legend”. Swoje kroki skierowali również do Manufaktury Czekolady, gdzie mieli okazję własnoręcznie przygotować pralinki i tabliczki czekolady. Zakończenie wycieczki umilił spacer na Wzgórze Wawelskie i wizyta w Smoczej Jamie.