SP 32 NA FESTYNIE PARAFIALNYM!

20-06-2024 6:06 imprezy i uroczystości

15 czerwca przy kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Wapienicy odbył się Festyn Parafialny. Wśród wielu atrakcji znalazły się także występy uczniów Naszej Szkoły:

- N. Kubicz, 2d – taniec (opiekun: Pani I. Haręża-Lorek);
- K. Chmielewska, Z. Rogalska, 4a – śpiew (opiekun: Pani I. Nowak);
- M. Lis, Z. Ryszka, A. Ratowska, L. Bubień, 4b, 4c – scenka „Dziewczynka z zapałkami” (opiekun: Pani K. Kanik-Dendys);
- M. Szkorupa, M. Taratuta, 5d – śpiew (opiekun: Pani I. Nowak);
- A Jaśtal, 2a – śpiew (opiekun: Pani I. Szczepanek);
- klasa 1b – śpiew i taniec (opiekun: Pani I. Golec, p. A. Jasińska).

Gratulujemy przepięknych występów!