UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE!

08-12-2022 6:27 konkursy

Ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Nie czas na nudę!” zorganizowanego w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2022 przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu. Wyróżniono w nim następujących uczniów Naszej Szkoły: Natalia Jaworska (2a), Sofiia Zabolotnia (2a), Oliwia Stawarz (3c) i Martyna Szkorupa (4d). Za wyjątkowo piękną pracę nauczyciele Naszej Szkoły postanowili również nagrodzić Zofię Owczarek (3c). Uczniowie wykazali się pomysłowością oraz zdolnościami plastycznymi. Otrzymali za to dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy! Zachęcamy również pozostałych uczniów do wzięcia udziału w następnych konkursach. Podziękowania składamy nauczycielom, którzy przygotowali naszych laureatów. Są to: Pani Barbara Beruś-Kluka, Pani Renata Małysz, Pani Małgorzata Józefowicz i Pani Izabela Szczepanek. Przedsięwzięcie koordynowała Pani Aleksandra Wojtanowicz – pedagog szkolny.