Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

FILMOWE MIKOŁAJKI

6 grudnia w Naszej Szkole obchodziliśmy mikołajki. To kolejna inicjatywa Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani B. Beruś-Kluki. Uczniowie uczcili ten dzień, oglądając świąteczne filmy lub bajki, które powoli wprowadziły ich w bożonarodzeniowy nastrój, a klasowe seanse filmowe umiliły mikołajowe czapki, podusie i kocyki. Nie zabrakło także przekąsek – jak na prawdziwe kino przystało. Wszyscy uczniowie otrzymali słodkie upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Okazało się ponadto, że dla niektórych klas Mikołaj zostawił również prezenty...