UCZNIOWIE SP 32 – LAUREATAMI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!

10-05-2024 5:33 konkursy

Konkurs „Mieszkam w Beskidach”, w którym uczniowie Naszej Szkoły licznie brali udział, zakończył się na XXX edycji. Jego następcą został Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Na Szczycie im. Mietka Krzaka”, który jest przeglądem twórczości amatorskiej tematycznie związanej z Beskidami. Ideą konkursu  organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej jest zwrócenie uwagi jego uczestnikom na otaczające nas piękno krajobrazu beskidzkiego i przemiany, jakie w nim zachodzą. Mała Beskidzka Ojczyzna, jej życie codzienne, obraz teraźniejszy i miniony to główna inspiracja, jaką organizatorzy proponują uczestnikom konkursu w tworzeniu ich prac. Wśród laureatów pierwszej edycji konkursu znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły! Gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegóły rywalizacji.

- Wiktor Tyrna – I miejsce w kategorii „rysunek” (opiekun: Pani Mariola Plaza-Panewka)
- Julia Kucia – I miejsce w kategorii „wyklejanka” (opiekun: Pani Mariola Plaza-Panewka)
- Adam Jasiński – I miejsce w kategorii „wyklejanka” (opiekun: Pani Iwona Nowak)
- Milena Kołacz – wyróżnienie w kategorii „rysunek” (opiekun: Pani Iwona Nowak)