MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA W SZKOLNEJ ŚWIETLICY

26 kwietnia w naszej świetlicy miało miejsce niezwykłe, roztańczone wydarzenie – Konkurs Taneczny „Just dance”, który zgromadził liczne grono uczestników. Rozpoczęli je uczniowie klas: 1a, 1b, 1c, 1d oraz 2c i 2d, którzy wspólnie zatańczyli belgijkę pod kierunkiem Pani Aleksandry Jasińskiej oraz Pani Iwony Haręży-Lorek. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do prezentacji talentów tanecznych uczniów uczęszczających do szkolnej świetlicy. Na scenie zaprezentowało się wielu solistów oraz grup tanecznych, które przez kilka tygodni ćwiczyły swoje choreografie. Każdy z uczestników wykazał się ogromnym zaangażowaniem, co spotkało się z zasłużonym uznaniem ze strony jury, w składzie którego zasiadały Panie Aleksandra Jasińska, Iwona Haręża-Lorek, Beata Dudek, Grażyna Kucińska oraz Barbara Beruś-Kluka. Operatorem dźwięku była jak zawsze niezawodna Pani Mariola Plaza-Panewka. Konkurs był nie tylko okazją do zaprezentowania umiejętności tanecznych, ale także momentem integracji społeczności szkolnej. Wielu uczniów wspierało swoich kolegów i koleżanki, co stworzyło niesamowitą, pełną pozytywnej energii i entuzjazmu atmosferę. Po intensywnych naradach jury nadszedł moment ogłoszenia wyników. Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami, ale wszyscy uczestnicy mogli poczuć się zwycięzcami, ponieważ każdy z nich dał z siebie wszystko, by sprawić radość sobie i publiczności. Koordynatorem konkursu tanecznego była Pani Iwona Haręża-Lorek. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenia organizowane w naszej świetlicy i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji Konkursu Tanecznego! Fragmenty konkursu oraz pamiątkowe zdjęcie laureatów można zobaczyć TUTAJ.