UCZENNICE SP 32 NAJLEPSZE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE!

23-03-2019 9:35 konkursy

Jedna znakomita wiadomość goni kolejną! Oto następna z nich! W IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku-Białej, Paulina Panek zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas 3-5, a Wiktoria Hutyra – I miejsce w kategorii uczniów klas 6-8. Jury oceniało walory głosowe, interpretację repertuaru, muzykalność i poczucie rytmu, dykcję i poprawność językową, dobór stroju do charakteru utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody. Uczniów do konkursu przygotowała Pani Iwona Nowak. Serdecznie gratulujemy laureatkom i życzymy kolejnym sukcesów!