32 UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY LAUREATAMI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!

22-03-2019 9:37 konkursy

Ogłoszono wyniki XXVI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”. W rywalizacji udział wzięło kilka tysięcy uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Wśród laureatów znalazło się aż 31 uczniów Naszej Szkoły! Gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegóły rywalizacji! Uczniowie przygotowani przez Pana Grzegorza Wójtowicza: Klaudia Michoń – II miejsce w kat. poezja/proza, Aleksandra Kulawiak – II miejsce w kat. poezja/proza, Natalia Winek – wyróżnienie w kat. poezja/proza, Robert Panek – wyróżnienie w kat. poezja/proza, Oliwia Rzyman – III miejsce w kat. fotografia, Jennifer Bacelli – wyróżnienie w kat. fotografia, Magdalena Mazgaj – wyróżnienie w kat. fotografia, Nikola Kuryłowicz – wyróżnienie w kat. fotografia. Uczniowie przygotowani przez Panią Bronisławę Byrdy: Laura Jurek – wyróżnienie w kat. rysunek/malarstwo, Piotr Kubica – wyróżnienie w kat. rysunek/malarstwo, Kinga Pałucha – II miejsce w kat. formy przestrzenne. Uczniowie przygotowani przez Panią Alicję Wątor: Kacper Karpio – wyróżnienie w kat. rysunek/malarstwo, Patrycja Kogut – wyróżnienie w kat. rysunek/malarstwo, Wiktoria Jurek – wyróżnienie w kat. rysunek/malarstwo. Uczniowie przygotowani przez Panią Beatę Dudek: Laura Jurek – III miejsce w kat. kolaż/wyklejanka, Miłosz Polański – wyróżnienie w kat. kolaż/wyklejanka. Uczniowie przygotowani przez Panią Jolantę Telec: Aleksander Telec – II miejsce w kat. formy przestrzenne, Malwina Pawlusiak – III miejsce w kat. formy przestrzenne. Uczniowie przygotowani przez Panią Małgorzatę Józefowicz: Kinga Czyż – Nagroda Dyrektora, Kinga Czyż – I miejsce w kat. kolaż/wyklejanka. Uczniowie przygotowani przez Panią Magdalenę Hanus: Natalia Trębacz – wyróżnienie w kat. kolaż/wyklejanka, Magdalena Grzesiowska – I miejsce  w kat. nicią malowane. Uczniowie przygotowani przez Panią Joannę Krehut: Julia Ślusarczyk, Justyna Taratuta – Nagroda Specjalna. Uczniowie przygotowani przez Panią Sabinę Bysko: Jonatan Czyż – wyróżnienie w kat. mama, tata i ja. Uczniowie przygotowani przez Panią Łucję Dendys: Milena Kołacz – III miejsce w kat. rysunek/malarstwo, Maja Zdrowak - III miejsce w kat. formy przestrzenne. Uczniowie przygotowani przez Panią Renatę Małysz: Alicja Telec – II miejsce  w kat. formy przestrzenne. Uczniowie przygotowani przez Panią Mariolę Plazę-Panewkę: Olaf Białożyt – III miejsce w kat. makieta. Uczniowie przygotowani przez Panią Magdalenę Zuziak: Julia Nowy – I miejsce w kat. poezja/proza. Uczniowie przygotowani przez Panią Iwonę Nowak: Karina Zdrowak – I miejsce w kat. fotografia. Uczniowie przygotowani przez Panią Izabelę Gulis: Olga Zając – II miejsce w kat. poezja/proza.