Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„SZKOLNY GLOBTROTER” – ZNAKOMITY POMYSŁ NA WAKACJE!!!

Przed nami dwa miesiące błogiego lenistwa. Zapraszamy do podjęcia wakacyjnego wyzwania, które jednocześnie będzie znakomitym pomysłem na spędzenie lata w sposób aktywny w pięknych okolicznościach przyrody wraz z całą rodziną. Zachęcamy do udziału w naszym projekcie „Szkolny Globtroter – IV edycja”, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem – uczestniczy w nim już 55 uczniów Naszej Szkoły, z których aż 10 pokonało wszystkie trasy.

Na czym polega nasza zabawa? Proponujemy 10 bardzo ciekawych wycieczek. Wystarczy wybrać jedną z nich, przeanalizować mapę, którą udostępniamy, a następnie cieszyć się atrakcjami na trasie oraz wspólnie spędzonym czasem. Każdy Szkolny Globtroter otrzyma certyfikat oraz unikatową odznakę, a na zakończenie roku kalendarzowego wszystkim uczniom, który ukończą projekt, wręczone zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Do dzieła!

Szczegóły projektu znajdują się tutaj: https://www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter.