Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

3… 2… 1…! START! ZACZYNAMY WAKACJE!!!

21-06-2024 20:00 ogłoszenia

Dyrekcja, nauczyciele oraz pozostali pracownicy Szkoły Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej życzą wszystkim Uczniom oraz ich Rodzinom wspaniałych, bezpiecznych wakacji obfitujących w niezapomniane przygody i najciekawsze podróże, beztroskiego odpoczynku oraz słońca bez końca. Dziękujemy jednocześnie za cały rok owocnej współpracy. Do zobaczenia już we wrześniu! A naszym Absolwentom życzymy powodzenia w szkole ponadpodstawowej! Mocno trzymamy za Was kciuki!