SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE GRUDNIA!

To już ostatnie miesięczne podsumowanie III edycji naszego projektu! W grudniu pretendenci do zaszczytnego miana Szkolnych Globtroterów podczas 29 wycieczek pokonali łącznie 201 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Kołowrót (12 uczniów) oraz Zebrzydka (7 uczniów). W grudniu tytuł Szkolnego Globtrotera za pokonanie wszystkich tras zdobyło kolejnych 18 uczniów: Oliwia Rudzka, Inga Rudzka, Mateusz Greń, Antonina Kozaczka, Maciej Kozaczka, Michał Orkisz, Filip Szczygliński, Maja Gruszka, Laura Dyczek, Monika Sygut, Katarzyna Halama, Daria Socha, Lena Socha, Julia Socha, Jakub Krzak, Mikołaj Krzak, Zofia Herzyk i Emilia Pocha. Gratulujemy! Kończymy naszą wielką przygodę! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie! Wkrótce wielkie podsumowanie całorocznego projektu oraz uroczyste wręczenie nagród, a już teraz zapraszamy Was do udziału w IV edycji naszego projektu. Następne trasy, kolejne przepiękne miejsca, nowa odznaka i atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają! Szczegóły znajdują się tutaj: www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter.