SZKOLNY GLOBTROTER – IV EDYCJA!

Gotowi na noworoczne postanowienie? Mamy dla Was wspaniałą propozycję. W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim cieszyły się trzy poprzednie edycje naszego projektu „Szkolny Globtroter”, podjęliśmy decyzję o kontynuacji zabawy i zorganizowaniu IV edycji. Następne trasy, kolejne przepiękne miejsca, nowa odznaka i atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają!

Na czym polega projekt „Szkolny Globtroter”?

Projekt trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku. Na stronie: www.sp32bb.pl/szkolny-globtroter opublikowaliśmy propozycje 10 bardzo ciekawych wycieczek po najbliższej okolicy. Dołączyliśmy mapy z profilem wysokościowym, pliki GPX, których można użyć w dowolnym urządzeniu nawigacyjnym, a także ciekawostki i fotografie. Wystarczy wybrać interesującą nas trasę, pokonać ją pieszo pod opieką rodzica/opiekuna, a następnie przesłać Pani Aldonie Słonce (koordynatorowi projektu) przez dziennik elektroniczny 3 fotografie, na których znajduje się uczeń w trzech różnych charakterystycznych miejscach. Na podstawie takiej dokumentacji powstaje Ranking Szkolnych Globtroterów.

Nagrody!!!

Każdy uczeń, którzy pokona wszystkie trasy, otrzyma tytuł Szkolnego Globtrotera, certyfikat, unikatową odznakę oraz nagrody rzeczowe na zakończenie projektu. W III edycji były to m.in. kije trekkingowe ufundowane przez firmę HYDRO ZNPHS Sp. z o. o.

Naprawdę warto! Zapraszamy!!!