Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY GLOBTROTER – CZAS NA PIERWSZE PODSUMOWANIA!

Za nami pierwszy miesiąc wyzwań Szkolnych Globtroterów. Oto małe podsumowanie! Do naszego projektu w styczniu przystąpiło aż 29 uczestników, którzy podczas 81 wycieczek pokonali łącznie 460 km! To musi robić wrażenie! Najpopularniejszą trasą była Gościnna Dolina, którą wybrało aż 17 uczniów. Tuż za nią znalazła się Dolina Wapienicy – 13 uczniów i huta szkła w Jaworzu Nałężu – 12 uczniów. Aktualnie na czele naszego rankingu znajduje się Adam Kruczek, któremu do zdobycia zaszczytnego tytułu Szkolnego Globtrotera została tylko jedna trasa!!! Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.