Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA I PO ŚWIĘTACH…

02-04-2024 8:05 imprezy i uroczystości

Choć Wielkanoc już na nami, powróćmy pamięcią do ostatniego dnia nauki szkolnej poprzedzającego wspomniane święta. Otóż środa minęła w Naszej Szkole w bardzo miłej, wiosennej atmosferze. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki odbył się wówczas Dzień Świąteczny. Można było założyć ubrania w wiosennych kolorach: żółtym, zielonym czy pomarańczowym, a także wykorzystać elementy charakterystyczne dla tych świąt. I dlatego pojawiły się w Naszej Szkole króliczki, kurczaczki i zajączki. Niektóre osoby wybrały garderobę w wiosenne barwy, inne zaś – z kwiatowym ornamentem. Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę!