Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE MARCA!

Wreszcie przyszła wiosna! Widać to nawet po wzroście zaangażowania Szkolnych Globtroterów, którzy tłumnie ruszyli na nasze ciekawe wycieczki. W marcu do naszego projektu dołączyło kolejnych 6 uczestników. Łącznie wędruje z nami już 46 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 61 wycieczek pokonali w sumie prawie 410 km! Tym razem najchętniej wybieranymi trasami były: U podnóży Palenicy (11 uczniów), W górę Żydowskiego Potoku (10 uczniów) oraz Magurka Wilkowicka (7 uczniów). W marcu kolejnych 4 uczniów zdobyło tytuł Szkolnego Globtrotera! Są to: Olaf Pociecha, Amelia Rokosz, Jan Ślusarczyk oraz Szymon Ślusarczyk. Gratulujemy!!! Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.