SUKCESY W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE „JONASZ”

05-06-2024 5:23 konkursy

4 czerwca w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbyło się podsumowanie XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu Ekumenicznego Wiedzy Biblijnej „Jonasz” zorganizowanego przez Wydział Katechetyczny Kurii Bielsko-Żywieckiej i Towarzystwo Katechetyczne „Jonasz” ze Skoczowa. Jego laureatami w tym roku zostali uczniowie Naszej Szkoły: Jan Ślusarczyk z klasy 4a, Remigiusz Śledź z klasy 6c oraz Szymon Ślusarczyk z klasy 7a i to właśnie oni odebrali dyplomy i nagrody podczas wspomnianej uroczystości. Gratulujemy wielkiego sukcesu! W tym roku uczestnicy zmagali się z zadaniami dotyczącymi znajomości Ewangelii św. Jana, a do rywalizacji przygotowali ich: Pani Anna Bykowska, Ks. Łukasz Kasprzak oraz Ks. Dawid Kubień.