NA BESKIDZKIM FESTIWALU NAUKI I SZTUKI

04-06-2024 6:21 nasze zainteresowania

O tym, że uczniowie Naszej Szkoły chętnie angażują się w różnego rodzaju przedsięwzięcia, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Tym razem współorganizowali oni stoisko „Spotkanie z lasem” na Akademii Młodych Talentów w czasie XXIV Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki 2024.  Zapoznawali dzieci z właściwym zachowaniem i bezpieczeństwem w lesie, uczyli rozpoznawać zwierzęta oraz identyfikować ich tropy. Przygotowane zabawy stworzyły możliwość nauki przez doświadczenie. Działanie było realizowane w ramach współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli WOM w Bielsku-Białej i Nadleśnictwem Bielsko.