Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ÓSMOKLASIŚCI – POŁAMANIA PIÓR!

22-05-2023 5:41 organizacja

Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – Egzamin Ósmoklasisty. Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą Wam drzwi do wymarzonych szkół ponadpodstawowych oraz pomogą w realizacji życiowych planów. Podczas egzaminu niech towarzyszą Wam: spokój, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych decyzji oraz wiara we własne umiejętności. Bardzo mocno trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!