Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SP 32, DO HYMNU!

Dzisiaj o symbolicznej godzinie 11.11 wszyscy włączyliśmy się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”, która polegała na odśpiewaniu czterech zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego”. Każdego roku inicjatywa łączy miliony polskich uczniów i kilkaset tysięcy nauczycieli, którzy wspólnie chcą przeżywać narodowe święto, pielęgnując tym samym pamięć o narodowych tradycjach i wspólnych wartościach. Zapraszamy do obejrzenia nagrania upamiętniającego to wydarzenie.

 

#SzkołaDoHymnu