NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W BUDYNKU B

Narodowe Święto Niepodległości w tym roku przypada dopiero w najbliższą sobotę, ale my już od wtorku obchodzimy tę ważną okazję. Wtedy to zorganizowana została akademia w budynku A, natomiast teraz przyszła pora na budynek B. Uroczysty apel przygotowała klasa 5c pod opieką swojego wychowawcy – Pana Damiana Gielaty oraz Pani Iwony Nowak. Spotkanie w szkolnej auli tradycyjnie już rozpoczęło wprowadzenie pocztu sztandarowego oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie młodzi artyści zaprezentowali interesujący program artystyczny złożony z wierszy oraz pieśni patriotycznych. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem talentu uczniów, których publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Podczas akademii obecni byli również: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz. Aby podkreślić znaczenie tak ważnego święta, wszyscy tego dnia zadbali o odświętny strój oraz biało-czerwone kotyliony.