"SNOW WHITE" - PRZEDSTAWIENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

24-05-2019 17:14 imprezy i uroczystości

23 maja 2019 roku grupa uczniów z oddziałów gimnazjalnych zaprezentowała piątym i szóstym klasom przedstawienie w języku angielskim pt. „Snow White”. Uczniowie wraz z nauczycielkami języka angielskiego - Paniami Agnieszką Krywult i Dorotą Wojdyłą-Kondracką – przez kilka tygodni pracowali nad interpretacją tekstu, tworzeniem dekoracji, doborem muzyki, aby w zabawny sposób przedstawić znaną bajkę o Śnieżce. Ich praca zastała nagrodzona brawami, a publiczność wychodziła z auli z uśmiechami na twarzy. Zdjęcia upamiętniające to wydarzenie opublikowaliśmy w naszej fotogalerii.