II MIEJSCE W KONKURSIE PIOSENKI WŁOSKIEJ!

24-05-2019 16:58 konkursy

22.05.2019 r. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej zorganizowało Konkurs Piosenki Włoskiej dla uczniów oddziałów gimnazjalnych, siódmych i ósmych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Grupa "Come va" w składzie: Martyna Salenga, Gabriela Zoń, Kornelia Nowak, Magdalena Lach, Patrycja Dziewit, Aleksandra Trębacz, Marcelina Pietrzykowska zajęła 2. miejsce w swojej kategorii! Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowała Pani Dominika Tyc.