Przejdź do treści Przejdź do menu

SŁONECZNYCH WAKACJI!!!

25-06-2021 16:36 ogłoszenia
Drodzy Uczniowie! Dobiegł końca kolejny rok wytężonej pracy, kolejny rok biegu po wiedzę i nowe umiejętności. Gratulujemy Wam osiągnięć w roku szkolnym 2020/2021. Mimo trudności, jakie napotkaliście na swojej drodze, dzisiaj jesteście bogatsi o nową wiedzę i umiejętności. Zasłużyliście więc na wakacyjny relaks. Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – niech ten czas sprzyja aktywnemu wypoczynkowi, poznawaniu nowych miejsc i rozwijaniu swoich pasji. Życzymy bezpiecznych, słonecznych wakacji, obfitujących w niezapomniane przygody i najciekawsze podróże. A naszym Absolwentom życzymy powodzenia w szkole ponadpodstawowej! Mocno trzymamy za Was kciuki! Do życzeń dołączamy niespodziankę - film przygotowany przez grupy świetlicowe z klas I i II pod opieką Pani Beaty Dudek, Pani Aleksandry Jasińskiej oraz Pani Marioli Plazy-Panewki.