Przejdź do treści Przejdź do menu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

25-06-2021 16:11 imprezy i uroczystości

Pożegnaliśmy rok szkolny 2020/2021! Dzisiaj uczniowie podczas spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych odebrali świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy, natomiast w szkolnej auli budynku B zorganizowano dwie uroczyste akademie, w których wzięli udział uczniowie ósmych klas, wychowawcy i kierownictwo szkoły: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk i Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz. Zamiast części artystycznej wszyscy zgromadzeni obejrzeli film przygotowany przez klasę 7d pod opieką Pani Joanny Włodarczyk-Pilch. Następnie ósmoklasiści po raz ostatni udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie pożegnaniom, wzruszeniom i wspólnym wspomnieniom nie było końca…