ROZSTRZYGNIĘTO KONKURS RECYTATORSKI "ŚWIAT FANTAZJI"!

14-01-2019 13:27 konkursy

W piątek (11 stycznia) odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego „Świat fantazji”. Uczniowie klas 1-3 recytowali wiersze swoich ulubionych poetów. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, zgromadzeni goście nagradzali występy dzieci gromkimi brawami. Wśród uczniów pierwszych klas I miejsce zajęła Kinga Pałucha (1c), II miejsce – Karolina Siręga (1d), III miejsce – Michał Zacharek (1b). Wśród uczniów drugich klas I miejsce zajęła Daria Narewska (2b), II miejsce – Julia Ostrowska (2 c), III miejsce – Vladyslava Tolmachowa (2d). Wśród uczniów trzecich klas I miejsce zajęła Malwina Pawlusiak (3b), II miejsce – Hanna Kapała (3a), III miejsce – Zofia Pięta (3a). Specjalne wyróżnienie za recytację najdłuższego wiersza otrzymała Milena Konicka (1a). Konkurs zorganizowały i prowadziły Panie Małgorzata Różewicz-Dubiel i Łucja Dendys. Laureaci otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy, które wręczyła obecna na konkursie Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz zdrowe słodycze. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.