NAJNOWSZY NUMER CZASOPISMA "ECHO SZKOŁY"!

12-01-2019 13:28 nasze zainteresowania

Oddajemy w Wasze ręce drugi już w tym roku szkolnym numer naszego czasopisma „Echo Szkoły”. Tematem przewodnim aktualnego wydania gazety uczyniliśmy Święta Bożego Narodzenia. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Wicedyrektorem Grzegorzem Wójtowiczem. Ponadto publikujemy wiele sprawozdań z imprez i uroczystości szkolnych. Oprócz tego – spora dawka rozrywki, ale też informacje, dzięki którym wzbogacicie swoją wiedzę i rozwiniecie własne zainteresowania. Na naszych łamach znajdziecie także kolejną porcję wierszy autorstwa uczniów. Zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego dwumiesięcznika! Wystarczy kliknąć TUTAJ.