ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021!

01-09-2020 16:48 imprezy i uroczystości

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty! Tym razem – ze względów bezpieczeństwa – zrezygnowaliśmy z uroczystej akademii. Uczniowie o różnych godzinach spotkali się jedynie w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, gdzie przeprowadzona została pogadanka o bezpiecznej drodze do szkoły i z powrotem oraz przedstawione zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa dotyczące COVID-19. Szczególnie ciepło zostali przyjęci nasi pierwszoklasiści, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją. Spotkali się oni w szkolnej auli z nowym wychowawcą oraz Panią Dyrektor Edytą Zaczek i Panem Wicedyrektorem Grzegorzem Wójtowiczem. Dzieci złożyły uroczystą przysięgę i otrzymały pamiątkowe dyplomy. Uczniom SP 32 im. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej życzymy samych sukcesów, ich rodzicom – jak najwięcej radości ze swoich pociech, a nauczycielom – cierpliwości i powodzenia w nowym roku szkolnym!