COVID-19 - PROCEDURY

31-08-2020 16:28 ogłoszenia

Na naszej stronie internetowej (w menu górnym) utworzyliśmy nową zakładkę "COVID-19", w której znajdą Państwo obowiązujące w Naszej Szkole procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i pracownikom na terenie szkoły. Zostały one stworzone w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia. Oprócz tego we wspomnianej zakładce będziemy publikować inne materiały związane z tematem koronawirusa. Zachęcamy do zapoznania się z jej zawartością.