WYNIKI "ŚWIETLIKA"!

19-05-2021 18:36 konkursy

Z przyjemnością informujemy o sukcesach uczniów Naszej Szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Nagrodę otrzymał Szymon Ślusarczyk z klasy 4a, a wyróżnienia zdobyli: Jan Ślusarczyk z klasy 1a, Martyna Szkorupa z klasy 2d, Aleksandra Kapała z klasy 5b oraz Julia Ślusarczyk z klasy 7c. Uczniów - zwycięzców do konkursu przygotowali: Pani Urszula Ficoń, Pani Izabela Szczepanek i Pan Marcelin Makowski, który był również koordynatorem konkursu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!