PODZIĘKOWANIA DLA NASZEJ SZKOŁY!
Nasza Szkoła otrzymała podziękowania od Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2 w Bielsku-Białej za zaangażowanie się w działalność placówki i przekazanie słodyczy jej wychowankom. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 32 im Jana III Sobieskiego bardzo często włącza się w różnego rodzaju inicjatywy. Bardzo aktywnie działa Szkolne Koło Wolontariatu, którego opiekunem jest Pani Katarzyna Kanik-Dendys oraz Pani Aurelia Woźniak i Pani Joanna Krehut. Dziękujemy wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Nauczycielom za zaangażowanie we wszystkie organizowane akcje, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC