PODWÓJNE MISTRZOSTWO BIELSKA-BIAŁEJ W PIŁCE RĘCZNEJ!

03-04-2019 13:54 sport

27 marca 2019 r. w Naszej Szkole przeprowadzone zostały finałowe mecze piłki ręcznej w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Bielska-Białej. Po kilkunastu wygranych spotkaniach we wcześniejszych etapach do finałów zaklasyfikowały się obie reprezentacje SP 32 – drużyna dziewcząt i chłopców. Dziewczęta, żeby stanąć na najwyższym stopniu podium, musiały wygrać aż dwa mecze, co nasze zawodniczki osiągnęły z dużą przewagą nad rywalkami, nie dając im większych szans (20:5, 13:5). Drużynie chłopców do zwycięstwa wystarczyło zagrać i zwyciężyć tylko jeden mecz. I tu nasza reprezentacja nie pozostawiła konkurentom złudzeń - po zaciętej walce wygrała mecz 13:10. W ten sposób obie nasze reprezentacje zdobyły pierwszy raz w historii Naszej Szkoły dwa najwyższe zwycięskie miejsca w rozgrywkach piłki ręcznej w Bielsku-Białej. Obydwa zespoły przygotował do rozgrywek i wspierał podczas zawodów Pan Jakub Chojnacki. Kolejny etap to mecze 1/4 finału wojewódzkiego, które odbędą się 25 kwietnia w Bystrej. Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich reprezentantów Naszej Szkoły, którzy kolejny już raz udowodnili, że ciężka praca, poświęcenie i determinacja pozwala osiągnąć najwyższe rezultaty.