FRANEK ŚLUSARCZYK NA UROCZYSTEJ GALI LAUREATÓW

02-04-2019 13:57 konkursy

Dzisiaj Franciszek Ślusarczyk – uczeń klasy 8b – pod opieką Pana Wicedyrektora Grzegorza Wójtowicza uczestniczył w gali laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów województwa śląskiego. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bielsku-Białej. Franek odebrał gratulacje z rąk m.in. Wicekuratora Oświaty Pana Jacka Szczotki oraz Dyrektora bielskiej Delegatury Kuratorium Oświaty Pana Tomasza Kowalika. Przypomnijmy, że uczeń jest laureatem wojewódzkich konkursów aż z trzech przedmiotów: matematyki, geografii oraz chemii. Chłopca przygotowali do nich: Pani Monika Korowaj, Pan Marcelin Makowski oraz Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.