Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PODSUMOWANIE WIELKANOCNEGO KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO

27-03-2024 5:25 wolontariat

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za udział w Wielkanocnym Kiermaszu Świątecznym zorganizowanym przez Szkolne Koło Wolontariatu. Udało nam się zebrać aż 670 zł. Cały dochód ze sprzedaży palm przekazany zostanie na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego.