Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NAJLEPSZE SIATKARKI W MIEŚCIE!

26-03-2024 6:22 konkursy sport

Kolejny sportowy sukces SP 32! 25 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 36 w Bielsku-Białej rozegrany został finał rozgrywek piłki siatkowej w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci zorganizowanych przez Sport Szkolny Bielsko-Biała. Reprezentacja dziewczynek z SP 32 wygrała ze wszystkimi szkolnymi drużynami, z którymi przyszło jej grać na drodze eliminacji, a były to: SP 1, SP 2, SP 37, SP 28 i w finale – SP 36. Tym samym drużyna dziewcząt w składzie: Mariia Beznosenko, Liliana Krzak, Lilia Kwaśniewska, Blanka Łukasik, Sylwia Łukasik, Kinga Pałucha, Emilia Kumorowska, Zofia Łanucha, Oliwia Podejma i Julia Stąsiek pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki zajęła I miejsce i będzie reprezentować Bielsko-Białą na zawodach rejonowych. Gratulujemy!