Przejdź do treści Przejdź do menu

PODSUMOWANIE KONKURSU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

12-01-2022 5:00 konkursy

Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej zorganizowany został dla uczniów klas 4-7. Przewodniczący poszczególnych oddziałów losowali tytuł utworu, a następnie na lekcjach muzyki piosenki były opracowywane z uczniami przez Panią Iwonę Nowak oraz Pana Piotra Kuziemkę. Jury w składzie: Pani Dyrektor Edyta Zaczek (przewodnicząca), Pani Iwona Nowak i Pan Piotr Kuziemka miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ wszystkie występy charakteryzowały się kreatywnością, zaangażowaniem i przede wszystkim świetnym wykonaniem pieśni. I miejsce zajęły klasy 7a i 7b, natomiast II miejsce przyznano klasom 5a i 6b. Serdecznie gratulujemy! Dyplomy oraz nagrody zostały wręczone tuż przed świętami. Poniżej prezentujemy nagrodzone występy.