Przejdź do treści Przejdź do menu

KOLEJNY NUMER „ECHA SZKOŁY”!

11-01-2022 5:00 nasze zainteresowania

Oddajemy w Wasze ręce drugi w tym roku szkolnym numer naszego czasopisma „Echo Szkoły”. Tematem przewodnim aktualnego wydania gazety uczyniliśmy Dzień Piżamy, który w Naszej Szkole obchodzony był 5 listopada. Większość uczniów założyła tego dnia swoje piżamy, kapcie i szlafroki. Do zabawy włączyli się także niektórzy nauczyciele. Przez to na szkolnym korytarzu zrobiło się kolorowo i radośniej! Dzięki temu można było również uniknąć pytania na ocenę. Ponadto publikujemy wiele sprawozdań z imprez i uroczystości szkolnych. Oprócz tego – spora dawka rozrywki, ale też informacje, dzięki którym wzbogacicie swoją wiedzę i rozwiniecie własne zainteresowania. Na naszych łamach znajdziecie także kolejną porcję wierszy autorstwa uczniów. Zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego dwumiesięcznika!  Ten, jak i archiwalne numery naszego czasopisma, znajdziecie TUTAJ.