PODSUMOWANIE FESTIWALU NAUKOWEGO!

10-06-2019 5:55 imprezy i uroczystości

5 czerwca 2019 r. odbyła się w Naszej Szkole 12. już edycja Festiwalu Naukowego, który jest podsumowaniem Ligi Zadaniowej. W ciągu ostatnich lat uczniowie Naszej Szkoły rozwiązywali różne zadania. W tym roku postawiliśmy na Waszą kreatywność i się nie zawiedliśmy. Przez wszystkie te lata, co roku, mogliście obejrzeć inną, ciekawą formę zakończenia naszej imprezy: przedstawialiśmy inscenizacje, prezentacje, teatrzyki. Odbyło się też spotkanie z pasjonatem wiedzy o naszym regionie – dr. Jackiem Proszykiem. Byliśmy również świadkami prawdziwego festiwalu, na którym zagościła muzyka i śpiew w wykonaniu kwartetu klarnetowego. Dwa lata temu gościliśmy grupę rekonstrukcji historycznej – Husycką Chorągiew Najemną. Natomiast w zeszłym roku przenieśliśmy się w czasie… Zastanawialiśmy się nad sensem nauki, nad tym, co chcemy dziś i jak chcemy żyć jutro, jaki wpływ na nasze dalsze życie mogą mieć dzisiejsze decyzje i po co w ogóle się uczymy. W tym roku temat, który wydaje się być na czasie: MODA NA DYSCYPLINĘ! Po krótkim przedstawieniu nagrodziliśmy Wasz wkład pracy i ciekawe pomysły.

Nagrody ufundowała dla Was Rada Rodziców.

W kategorii klasy III:

Aleksander Telec (3b), Aleksandra Kapała (3b), Malwina Pawlusiak (3b)

W kategorii geografia i przyroda:

Karina Zdrowak (6a), Dominika Bojda (6a), Szymon Sowa (8b)

W kategorii informatyka:

Julia Hałas (8c), Zofia Ochodek (6b), Weronika Wandzel (8c)

W kategorii język angielski:

Kamila Nykiel (5e), Magdalena Kapała (6a), Bartosz Budzyn (8b)

W kategorii matematyka:

Wiktoria Kucia (4b), Maria Anczakowska (5a), Julia Petryla (6b)

W kategorii historia:

Tymoteusz Danisiewicz (8b)

W kategorii język polski:

Maria Anczakowska (5a), Karina Zdrowak (6a), Julia Hałas (8c)

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnym roku szkolnym!