NASI UTALENTOWANI PROGRAMIŚCI!

09-06-2019 7:05 konkursy

Konkurs PIX 2019, czyli Ogólnopolskie Szkolne Mistrzostwa w Programowaniu – organizowany po raz pierwszy w maju 2019 - był multimedialnym konkursem dla dzieci i młodzieży z całej Polski. Został on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji www.pixblocks.com. Jego celem było zachęcenie uczniów do nauki programowania oraz popularyzacja jej w szkołach. Uczestnicy musieli przejść najpierw przez sito eliminacji, rozwiązując w ciągu tygodnia 15zadań konkursowych. Udało się nam zakwalifikować!

1. Poziom SKILLED: 1 uczeń Naszej Szkoły / 1083 wszystkich zakwalifikowanych
2. Poziom MASTER: 9 uczniów Naszej Szkoły / 1243 wszystkich zakwalifikowanych

Następnie odbyły się finały, które trwały dwa dni – do rozwiązania kolejnych 15 zadań.
I mamy LAUREATÓW!

1. Poziom SKILLED: 1 uczeń naszej szkoły / 604 wszystkich finalistów