Przejdź do treści Przejdź do menu

PODSUMOWANIE AKCJI SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

07-12-2022 5:39 konkursy wolontariat

1. „Zbiórka dla potrzebujących z Osiedla Górne Przedmieście”

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało w dniach 14-25 listopada zbiórkę dla Rady Osiedla Górne Przedmieście, która jest w stałym kontakcie z mieszkańcami i  osobami potrzebującymi. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali bezinteresownie serce i wzięli udział w akcji.

2. „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach”

Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom Naszej Szkoły za udział w kolejnej akcji charytatywnej dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Okazaliśmy solidarność z naszymi rodakami, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

3. „Konkurs na najładniejszą choinkę świąteczną”

Bardzo dziękujmy za udział w konkursie na najładniejszą choinkę świąteczną. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością. Poniżej prezentujemy wyniki tegorocznego konkursu:

I miejsce – Maja Nowak (8A);

II miejsce – Daria Tolasz (8E);

III miejsce – Platon Gryshko (6C), Natan Keswoń (8F).

Serdecznie gratulujemy laureatom. Choinki zostaną przekazane wolontariuszom Szlachetnej Paczki – w podziękowaniu za ich trud włożony w niesienie pomocy potrzebującym.