KONKURS NA NAJŁADNIEJ UDEKOROWANĄ SALĘ LEKCYJNĄ

06-12-2022 14:31 konkursy

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski pod opieką Pani B. Beruś-Kluki ogłasza konkurs na najładniej udekorowaną salę lekcyjną.

Reguły konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski.
  2. Zadaniem jest udekorowanie sali lekcyjnej ozdobami świątecznymi.
  3. Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów.
  4. Dekoracja sali będzie oceniana w kategoriach: pomysłowość, samodzielność, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery świąt Bożego Narodzenia: choinka, łańcuchy, ozdoby (mikołaje, renifery, śnieżynki, bombki, światełka itd.).
  5. W każdej kategorii przyznane zostaną punkty od 1 do 10. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów.
  6. Sale oceniane będą 14 grudnia 2022 r.
  7. W razie jednakowej liczby punktów zostanie wprowadzone dodatkowe kryterium.
  8. Nagroda w konkursie to dyplom i pięknie udekorowana sala.