PO RAZ KOLEJNY ODKRYWALIŚMY TALENTY!

24-03-2019 9:29 nasze zainteresowania

21 marca 2019 roku w auli budynku A Naszej Szkoły po raz kolejny odbył się pokaz talentów zorganizowany w ramach Dnia Promocji Talentów. Dziewięć lat temu Nasza Szkoła – jako pierwsza w mieście i czwarta w województwie śląskim – wyróżniona została przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tytułem Szkoły Odkrywców Talentów za przyczynianie się w sposób szczególny do odkrywania, wspierania i rozwijania uzdolnień dzieci. Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny – w ramach obchodów Dnia Promocji Talentów – w SP 32 zorganizowano pokaz, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje pasje. Na scenie pojawili się tancerze, gimnastyczki oraz wokalistki. Nikomu z występujących nie można było odmówić talentu! Widzowie zaskoczeni byli różnorodnością występów oraz świetnym przygotowaniem artystów. Nic więc dziwnego, że wszyscy uczestnicy pokazu nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Jak co roku gościliśmy uczniów i nauczycieli zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej. Zaprezentowali nam oni inscenizację „Poszukiwacze skarbu”. Była to bardzo ciekawa i pouczająca historia o tym, że największy skarb każdy z nas ma w sobie. Musi tylko umieć go odnaleźć, a wtedy będzie najbogatszym i najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Ten skarb to nasze talenty, których nikomu nie brakuje. Odwdzięczyliśmy się gromkimi brawami i dyplomami z podziękowaniami za współpracę wręczonymi aktorom przez Panią Dyrektor Alicję Procner, która pogratulowała wszystkim występującym odwagi i determinacji w rozwijaniu swoich pasji. Na uroczystości zorganizowanej przez Panią Iwonę Golec obecny był również Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz. Najciekawsze zdjęcia opublikowaliśmy w naszej fotogalerii.