Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

PIKNIK EKOLOGICZNY „WYBBIERAM CZYSTE MIASTO”

12-04-2024 10:14 imprezy i uroczystości

W imieniu Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego serdecznie zapraszamy na piknik ekologiczny „WyBBieram czyste miasto”, który odbędzie się w najbliższą sobotę (13 kwietnia) od 12.00 do 18.00 w centrum handlowym Gemini Park. W programie przewidziane są warsztaty ekologiczne dla dzieci, podczas których uczestnicy będą mogli przygotować ekologiczne torby, ekologiczne mydełka i inne recyklingowe przedmioty w duchu zero waste. Na zainteresowanych czeka także szereg innych atrakcji: gry, zabawy i zajęcia ruchowe, punkt wymiany roślin doniczkowych wraz ze wspólnym sadzeniem roślinek. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami.