Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

BRAWO DLA NASZYCH SIATKAREK!

12-04-2024 5:24 konkursy sport

W poniedziałek (8 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej odbył się finał Miejskich Rozgrywek w Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży (organizator – Sport Szkolny Bielsko-Biała). Drużyna dziewcząt w składzie: Estera Wolas, Magdalena Grzesiowska, Aleksandra Kapała, Malwina Pawlusiak, Nadia Olearczyk, Maja Kowalczyk, Zuzanna Ulatowska, Roksana Murańska i Oliwia Brzeźny wywalczyła wysokie IV miejsce w mieście. Gratulujemy! Uczennice do zawodów przygotowała Pani Barbara Beruś-Kluka.