PIERWSZE I TRZECIE MIEJSCE W KONKURSIE „SZANUJ ENERGIĘ, CHROŃ KLIMAT”!

23-05-2023 6:06 konkursy

W ostatni piątek podczas Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii ogłoszono wyniki 13. edycji konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”. Miło nam oznajmić, że I i III miejsce w kategorii klas 4-8 szkół podstawowych zajęły zespoły z Naszej Szkoły. Zwyciężyła drużyna z klasy 7b w składzie: Malwina Pawlusiak, Paulina Kubecka, Wiktoria Myszkowska, Aleksander Telec, Wiktor Gaj, Jan Kolek, która przygotowała komiks pt. „Ekolek na bielskich ścieżkach edukacyjnych”. Trzecie miejsce zajęła drużyna z klasy 6c w składzie: Vasyl Tkach, Filip Folta, Estera Czarnik, Wojciech Abratański, Julia Ostrowska, która przygotowała prezentację pt. „Ekowędrówki Dżulki” (https://view.genial.ly/6458f7acf9a295001af50c66/presentation-eko-wedrowki-dzulki). Konkurencja była ogromna, bo w konkursie startowała większość bielskich szkół, a z każdej nadesłano po kilka prac. Tematem konkursu było przedstawienie działań szkoły w zakresie wykonania zadań ekologicznych w 4 okresach i w różnych lokalizacjach. Wszystkie działania dokumentowaliśmy na stronie i szkolnym profilu Facebook. Koordynatorem konkursu był Pan Marcelin Makowski.